Сплачуй Visa – отримуй сюрпризи!

Вигравай Apple iPhone 13

у період дії Акції: з 01 грудня 2021 року по 01 березня 2022 року (включно)

Головні умови акції

Хто бере участь в Акції?

Громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, які мають Індивідуальний Податковий Номер та які є держателями  картки Visa, емітованої ПАТ «МТБ БАНК» та активованої до початку та/або в період проведення Акції.

Як взяти участь в Акції?

В період проведення Акції, токенізувати картку та, за допомогою Google Pay або Apple Pay (включно з використанням функції безконтактної оплати (модуля NFC)), здійснювати операції з оплати будь-яких товарів та/або послуг, карткою Visa на суму:

 -        для діючих держателів карт Visa не менше 300 гривень кожна;.

-         для Клієнтів, які  в період Акції оформили картку VISA Platinum, Visa Infinite або Visa Gold, не менше 500 гривень кожна.

Які основні умови?

Протягом Періоду Акції:

- Токенізувати картку Visa (будь-якого класу), емітовану банком і здійснити від 5  транзакцій купівлі від 300 грн. кожна за допомогою Apple Pay / Google Pay протягом календарного місяця в період акції

або

- Оформити картку преміум-класу VISA Platinum, Visa Infinite або Visa Gold, що емітовані банком, токенізувати вказану картку та здійснити від 5 транзакцій купівлі за допомогою Apple Pay / Google Pay від 500 грн. кожна протягом календарного місяця.

Головний приз: смартфон Apple iPhone 13  256GB

Щомісячні призи: 20 подарункових сертифікатів  (загалом 60 сертифікатів за весь період Акції) «WINE&FOOD» номіналом 500 гривень.

Часті питання

 • Хто бере участь в Акції?

  Громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, які мають Індивідуальний Податковий Номер та які є держателями дебетової картки Visa, емітованої ПАТ «МТБ БАНК» та активованої до початку та/або в період проведення Акції.

 • Як я можу взяти участь в Акції?

  В період проведення Акції, токенізувати та, за допомогою Google Pay або Apple Pay (включно з використанням функції безконтактної оплати (модуля NFC)), здійснювати не менше 5 операції з оплати будь-яких товарів та/або послуг, карткою Visa на суму:

  • для діючих держателів карт Visa не менше 300 гривень кожна;
  • для Клієнтів, які  в період Акції оформили картку VISA Platinum, Visa Infinite або Visa Gold, не менше 500 гривень кожна.
 • Чи потрібна реєстрація в Акції?

  Ні

 • Які подарунки?

  Головний Приз : смартфон Apple iPhone 13  256GB

  Щомісячні Заохочення: 20 подарункових сертифікатів  (загалом 60 сертифікатів за весь період Акції) «WINE&FOOD» номіналом 500 гривень.

 • Як та коли визначаються переможці?

  Отримувачі Щомісячних призів Акції визначаються Організатором Акції методом випадкової вибірки, за допомогою сервісу  random.org,  за фактом виконання ними умов у наступні дати:

  •         1-й Щомісячний розіграш відбудеться 11 січня 2022 року, між учасниками, які в період з 01 грудня  2021 року по 31 грудня  2021 року коректно виконали умови Акції;

  •         2-й Щомісячний розіграш відбудеться 09 лютого 2022 року, між учасниками, які в період з 01 січня  2022 року по 30 січня 2022 року коректно виконали умови Акції;

  •         3-й Щомісячний розіграш відбудеться 09 березня 2022 року, між учасниками, які в період з 01 лютого 2022 року по 01 березня  2022 року коректно виконали умови Акції

  Отримувач Головного призу Акції визначається Організатором Акції методом випадкової вибірки, за допомогою сервісу  random.org,  серед усіх учасників Бази Акції за фактом виконання ними умов у наступну дату:

  •         Головний розіграш відбудеться 14 березня 2022 року, між усіма учасниками, які в період з 01 грудня  2021 року по 01 березня  2022 року коректно виконали умови Акції;

 • Як я дізнаюсь про виграш?

  Організатор Акції повідомляє Переможців про те, що вони здобули право на отримання призів,  шляхом повідомлення дзвінком на номери мобільних телефонів Переможців Акції та відповідно публікує результати на цій сторінці.

  Якщо Переможець не відповів  на  три телефоні дзвінки від Організатора або  втратив право на отримання  Головного Призу/Щомісячного Заохочення, то право на отримання  Головного Призу/Щомісячного Заохочення переходить до Резервного Переможця (згідно п.6.2.6 Офіційних правил Акції).

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію і висловлюйте свої коментарі і пропозиції.